Profil firmy

Firmu POHODA založil v roce 1993 současný ředitel a majitel společnosti pan Libor Jedlička.

Zpočátku se zabýval výrobou sektorového ložnicového nábytku, čalouněných dvojlůžek a válend.Tyto výrobky si v regionu brzy získaly velkou oblibu a firma se postupně specializovala na čalouněný nábytek a doplňky ložnicového segmentu.

Maximální preciznost složení matrací je garantována spoluprací s firmou BPP, která je členem skupiny Eurofoam. I pro všechny další výrobky jsou použity prvotřídní a zdravotně nezávadné materiály, díky tomu získlaly Certifikát o shodě od státní zkušebny v Brně.

V současné době firma Nábytek POHODA s.r.o. zaměstnává několik desítek lidí a zásobuje více jak 300 prodejen nábytku po celé republice.

Proč si vybrat právě lůžko od nás?

  • Oblečeme Vám postel do potahové látky dle Vašeho přání!
  • Upravíme Vám lůžko dle Vašich požadavků!
  • Nabízíme kombinaci látek
  • Výztuhu matrace dle hmotnosti
  • Atypický rozměr šíře i délky postele!

 

Certifikát Oeko-Tex Standard 100

Novinky

Fox

28.12.2016
čalouněná postel s prošitými matracemi, úložný prostor v surové DTD

Bona Hard

28.12.2016
Matrace BONA HARD se liší od BONA QUEEN horní a spodní vrstvou matrace. Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna studená o vysoké gramáži, která díky své elasticitě a tvarové stálosti dodá matraci maximální pohodlí.

Viola

28.12.2016
Luxusní 5-zónová matrace VIOLA je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel.
Katalog čalouněných postelí Mapa prodejců čalouněných postelí Poslat poptávku