Kontakt

Provozovna
Nábytek POHODA s.r.o.
K Pernštejnu 625
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

telefon: +420 566 551 278
gsm: +420 605 259 392
fax: +420 566 550 156

web: www.pohoda-nabytek.cz
e-mail: info@postelepohoda.cz

Sídlo firmy
Nábytek POHODA s.r.o.
Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8-Karlín

IČO: 26946912
DIČ: CZ26946912

obchodní rejstřík: Spisová značka: C 145774 vedená u Městského soudu v Praze
 

Naši lidé

Libor Jedlička
ředitel společnosti



Ing. Libor Jedlička
reklamace, prokura
telefon: +420 566 551 278
e-mail: L.Jedlicka@postelepohoda.cz

Ing. Ladislav Štěpánek
vedoucí výroby
telefon: +420 736 777 563
e-mail: L.Stepanek@postelepohoda.cz

Lenka Bláhová
účetní
telefon: +420 566 551 693
e-mail: uctarna@postelepohoda.cz

Ing. Lucie Mičínová
odbyt, objednávky, fakturace
telefon: 735 173 200
e-mail: info@postelepohoda.cz

Marie Jedličková
obchodní ředitelka
telefon: +420 566 551 278
e-mail: M.Jedlickova@postelepohoda.cz

Ing. Jiří Jedlička
obchodní manažer, prokura
telefon: +420 603 106 204
e-mail: J.Jedlicka@postelepohoda.cz

Josef Chládek
obchodní manažer
telefon: +420 603 944 813
e-mail: J.Chladek@postelepohoda.cz

Ctirad Velík
obchodní manažer pro řetězce a ČR
telefon: +420 730 144 932
e-mail: C.Velik@postelepohoda.cz

 

Firemní prodejna (od 7.10.2015)

K Pernštejnu 625
(bývalá prodejna Kras)
Bystřice nad Pernštejnem

telefon: 605 259 392
otevírací doba:
Po-Pá: 10:00 - 16:00
So: zavřeno

Naše prodejce najdete na stránce Prodejci.

Novinky

Miami

28.12.2016
Luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem.

Atlanta

28.12.2016
Celočalouněné lůžko, úložný prostor, lamelový rošt, otevírání z boku

Duoflex

28.12.2016
Luxusní lamelový rošt s 28 předepjatými lamelami pro pohodlný relax a odpočinek. Základní provedení je nepolohovací
Katalog čalouněných postelí Mapa prodejců čalouněných postelí Poslat poptávku