Kontakt

Sídlo a provozovna společnosti
Nábytek POHODA s.r.o.
K Pernštejnu 625
593 01 Bystřice nad Pernštejnem


telefon: +420 566 551 278
gsm: +420 735 173 200

web: www.pohoda-nabytek.cz
e-mail: info@postelepohoda.cz

IČO: 26946912
DIČ: CZ26946912

obchodní rejstřík: Spisová značka: C 47527 vedená u Městského soudu v Brně
 

Naši lidé

Ing. Jiří Jedlička
jednatel společnosti
telefon: +420 603 106 204
e-mail: J.Jedlicka@postelepohoda.cz

 

Ing. Ladislav Štěpánek
vedoucí výroby
telefon: +420 736 777 563
e-mail: L.Stepanek@postelepohoda.cz

Lenka Bláhová
účetní, pověřenec pro GDPR
telefon: +420 566 551 693
e-mail: uctarna@postelepohoda.cz

Ing. Lucie Mičínová
odbyt, objednávky, fakturace, reklamace
telefon: 735 173 200
e-mail: info@postelepohoda.cz

Ing. Libor Jedlička
prokura
telefon: +420 566 551 278
e-mail: L.Jedlicka@postelepohoda.cz

 

Marie Jedličková
obchodní ředitelka
telefon: +420 566 551 278
e-mail: M.Jedlickova@postelepohoda.cz

Josef Chládek
obchodní manažer
telefon: +420 603 944 813
e-mail: J.Chladek@postelepohoda.cz

Ctirad Velík
obchodní manažer pro řetězce a ČR
telefon: +420 730 144 932
e-mail: C.Velik@postelepohoda.cz

 

Firemní prodejna

K Pernštejnu 625
(bývalá prodejna Kras)
Bystřice nad Pernštejnem

telefon: 733 396 747
otevírací doba:
Po-Pá: 8:00 - 16:00
So: zavřeno

Naše prodejce najdete na stránce Prodejci.

Novinky

Bona Hard

28.12.2016
Matrace BONA HARD se liší od BONA QUEEN horní a spodní vrstvou matrace. Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna studená o vysoké gramáži, která díky své elasticitě a tvarové stálosti dodá matraci maximální pohodlí.

Bona Visco

28.12.2016
Matrace BONA VISCO je skloubení dokonalé matrace obohacené o VISCO ELASTICKOU pěnu. Matrace je oboustranná.

Zuzana

28.12.2016
Čalouněná postel s volně loženými matracemi.
Katalog čalouněných postelí Mapa prodejců čalouněných postelí Poslat poptávku