Kontakt

Sídlo a provozovna společnosti
Nábytek POHODA s.r.o.
K Pernštejnu 625
593 01 Bystřice nad Pernštejnem


telefon: +420 566 551 278
gsm: +420 735 173 200

web: www.pohoda-nabytek.cz
e-mail: info@postelepohoda.cz

IČO: 26946912
DIČ: CZ26946912

obchodní rejstřík: Spisová značka: C 47527 vedená u Městského soudu v Brně
 

Naši lidé

Libor Jedlička
ředitel společnosti



Ing. Libor Jedlička
reklamace, prokura
telefon: +420 566 551 278
e-mail: L.Jedlicka@postelepohoda.cz

Ing. Ladislav Štěpánek
vedoucí výroby
telefon: +420 736 777 563
e-mail: L.Stepanek@postelepohoda.cz

Lenka Bláhová
účetní
telefon: +420 566 551 693
e-mail: uctarna@postelepohoda.cz

Ing. Lucie Mičínová
odbyt, objednávky, fakturace
telefon: 735 173 200
e-mail: info@postelepohoda.cz

Marie Jedličková
obchodní ředitelka
telefon: +420 566 551 278
e-mail: M.Jedlickova@postelepohoda.cz

Ing. Jiří Jedlička
obchodní manažer, prokura
telefon: +420 603 106 204
e-mail: J.Jedlicka@postelepohoda.cz

Josef Chládek
obchodní manažer
telefon: +420 603 944 813
e-mail: J.Chladek@postelepohoda.cz

Ctirad Velík
obchodní manažer pro řetězce a ČR
telefon: +420 730 144 932
e-mail: C.Velik@postelepohoda.cz

 

Firemní prodejna

K Pernštejnu 625
(bývalá prodejna Kras)
Bystřice nad Pernštejnem

telefon: 733 396 747
otevírací doba:
Po-Pá: 8:00 - 16:00
So: zavřeno

Naše prodejce najdete na stránce Prodejci.

Novinky

Kombiflex

28.12.2016
Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci.

Dona

28.12.2016
Luxusní čalouněná postel s volně loženými matracemi, jednoduchým pohybem lze volně polohovat čelo pro dosažení co nejlepší relaxační polohy.

Royal Max

28.12.2016
Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL vyrobena ze studené pěny o vysoké tuhosti.
Katalog čalouněných postelí Mapa prodejců čalouněných postelí Poslat poptávku